Na co zwrócić uwagę kupując biżuterię przez Internet?

Dodaj komentarz

Zakupy przez Internet dla wielu z nas stały się codziennością. Coraz częściej sięgamy po tę formę transakcji ze względu na brak czasu, ale też wygodę, bowiem znalezienie wymarzonej biżuterii jest możliwe całą dobę. Jeśli ktoś jest jednak podejrzliwy do takiej formy zakupów, przedstawimy kilka trików, które pomogą zweryfikować produkty i sprzedającego. Co jednak zrobić, aby kupując biżuterię przez Internet być pewnym jej jakości? Sklepów internetowych z biżuterią jest ogromna ilość- na co zatem zwrócić uwagę przy tego typu zakupach?

Czytaj więcej

Modne suknie ślubne

1 komentarz
Przygotowywanie ślubu i przyjęcia weselnego to ogromne wyzwanie dla przyszłych małżonków. Jednym z większych wyzwań z całą pewnością jest wybór odpowiedniej sukni ślubnej. Każda przyszła panna młoda w tym dniu chce wyglądać olśniewająco i zaskoczyć swoim wyglądem wszystkich zgromadzonych gości oraz narzeczonego.

MiaBella Suknie Ślubne

Czytaj więcej

Moda uliczna - ważny element kultury

Dodaj komentarz
Do tej pory w modowym świecie prym wiedli celebryci i fotografie w kolorowych gazetach. Obecnie jednak to wszystko się zmienia i zaczynamy skupiać się bardziej na "żywej" stronie ubierania się. Powraca skupienie na tym, co jesteśmy w stanie zaobserwować na ulicach, a więc moda uliczna. Ale co to właściwie oznacza? Moda uliczna, jak sama nazwa wskazuje, to moda, którą możemy obserwować na ulicach. Będzie to sposób, w jaki ubierają się zwykli ludzie, ale też moda bardziej alternatywna, czyli subkultury. Na to składa się bardzo wiele różnych stylów, które sprawiają, że moda uliczna jest tak interesująca. Jak można ją obserwować?

Moda uliczna

Czytaj więcej