Dla kogo przeznaczony jest zabieg z użyciiem botoksu? Jakich zmian można się spodziewać?

Botoks na czoło - Derm Estetyka Gdynia

Współczesna medycyna estetyczna czerpie dużo z korzyści, związanych z wykorzystaniem botoksu w różnego rodzaju zabiegach. Jest to ważne szczególnie dziś, gdy z problemem zmarszczek zmagają się coraz młodsze osoby. Zachowanie zdrowego, młodzieńczego wyglądu jest jednak możliwe, warto więc skorzystać z możliwości, jakie niesie ze sobą toksyna bulionowa.

Czym jest zabieg Body Jet?

Modelowanie sylwetki - Doktor Bartłomiej Juza

Każdy człowiek chce dobrze wyglądać, dlatego zależy nam na tym, aby mieć ładną sylwetkę. Niestety trening oraz dieta nie zawsze wystarcza, aby osiągnąć wymarzone efekty. Na szczęście z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która cały czas dostarcza nam nowe zabiegi, które skutecznie i bezpiecznie pozwalają modelować sylwetkę. Jednym z takich zabiegów jest liposukcja Body Jet, która skutecznie może pomóc nam osiągnąć wymarzone efekty. Oprócz tego jest to zabieg bezpieczny i komfortowy dla pacjenta, a co najważniejsze przynosi wymierne efekty. W tym artykule postaramy się nieco bliżej przyjrzeć temu czym jest zabieg Body Jet.

Metody bezinwazyjnego leczenia żylaków

Flebologia - diagnostyka żył w Genesis Clinic w Krakowie

Z żylakami zmaga się znaczna część społeczeństwa. Jak pokazują badania, uciążliwe objawy pojawiają się u 47% kobiet i 37% mężczyzn, zamieszkujących Stary Kontynent. Żylaki to poważne schorzenie, obniżające jakość funkcjonowania i determinujące rozwój kolejnych problemów zdrowotnych. Szybka diagnoza pozwala jednak na wprowadzenie nieinwazyjnych metod leczenia. Są one skuteczne, ale przede wszystkim bezpieczne dla pacjenta. Warto zapoznać się z nimi, bo stanowią one wyjątkową szansę na powrót do zdrowia bez skomplikowanych zabiegów i operacji chirurgicznych.

Czym jest mindfulness i mindful eating?

Nauka umiejętności koncentracji mindfulness

Proces chudnięcia w na ogół kojarzony jest z dietami, opartymi na różnych wyrzeczeniach i sztywnych regułach. Innowacyjne metody odchudzające pojawiają się z dnia na dzień, a jedynym ich skutkiem jest pogorszenie stanu zdrowia i efekt jojo. Czy można zrzucić zbędne kilogramy bez specjalnych diet? Okazuje się, że tak. A wszystko to dzięki koncepcji Mindful Eating, czyli świadomego jedzenia.

Techniki zabiegowe w labioplastyce

Zabieg labioplastyki - Derm Estetyka Gdynia

Wygląd warg sromowych to jedna z najczęstszych przyczyn, z jakimi kobiety zgłaszają się do chirurgów plastycznych. Labioplastyka to właśnie zabieg, pozwalający na korektę warg sromowych. Dziś można wybierać spośród całego szeregu różnych sposobów wykonywania tego coraz bardziej popularnego zabiegu. Co ciekawe, często okazuje się, że te najbardziej powszechne metody nie zawsze są tak skuteczne, jak te nieco mniej znane.