Jak wybrać obrączki ślubne? - Jubiler podpowiada!

1 komentarz

Obrączki od wieków uznawane są za symbol miłości i jedności. Nie tylko mają nam przypominać o pięknej ceremonii ślubnej, ale i są potwierdzeniem słów przysięgi, że będziemy trwać w naszej miłości na zawsze. Obrączki ślubne to wyjątkowa biżuteria, dlatego jej wyboru nie należy odkładać na ostatnią chwilę. Muszą być idealnie dopasowane do swoich właścicieli i odzwierciedlać ich styl życia. Czym więc powinniśmy się kierować przy wyborze obrączek?

Czytaj więcej

Metody powiększania piersi - strefa wiedzy

Dodaj komentarz

O dużym, kształtnym i jędrnym biuście marzy wiele kobiet. Jednak, jak się często okazuje, tylko niektóre z nich mogą pochwalić się takimi autami zewnętrznego wyglądu. Narastające z biegiem czasu kompleksy mogą w znaczący sposób determinować codzienność oraz obniżać samoocenę i samopoczucie tych, którym daleko do wymarzonego ideału. Na szczęście naprzeciw wychodzi medycyna estetyczna. Dzięki skutecznym metodom powiększania biustu możliwe jest jego kształtowanie oraz ujędrnienie. Wpływ na to mają dwie techniki. Pierwsza z nich polega na wszczepieniu implantów, druga natomiast na przeszczepieniu zbędnej tkanki tłuszczowej z innych obszarów ciała kobiety.

Czytaj więcej

Powiększanie ust - dostępne metody

1 komentarz

Usta to element, który w znacznym stopniu determinuje wygląd naszej twarzy. Gdy są one pełne i jędrne, twarz nabiera wyjątkowego uroku. Zupełnie inaczej sytuacja przedstawia się, gdy usta są wąskie i niewymiarowe. Wtedy to nabieramy wyglądu zmęczonych, a niekiedy nawet smutnych osób. Takie problemy rozwiązuje dziś medycyna estetyczna. Dzięki niej możliwe staje się zwiększenie objętości ust czy usunięcie asymetrii, która również może wpływać na wygląd zewnętrzny, a przez to również i na nasze samopoczucie. Niezależnie od rodzaju problemu, z którym mamy do czynienia, bardzo ważne jest dopasowanie odpowiedniej metody, by efekty były naturalne i komponowały się z naszą urodą i rysami twarzy.

Czytaj więcej

Jak dobrać fryzurę do kształtu twarzy?

Dodaj komentarz

Planujesz zmienić swoją fryzurę? Podążanie za trendami to jedno, a to, czy taka fryzura do Ciebie pasuje, czy nie, to już całkiem inna sprawa. Z tego względu, nim zdecydujesz się na modyfikację swojej fryzury, warto wcześniej zastanowić się, jak dopasować ją do swojego kształtu twarzy. Być może wcale nie marzysz o prostej grzywce, a ścięcie włosów nie jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Czytaj więcej

Czym jest zabieg Vaser Lipo i jak przebiega?

Dodaj komentarz

O pięknej sylwetce marzą dzisiaj zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Nic dziwnego, bo korzystny wygląd jest podstawą dobrego samopoczucia i wysokiej samooceny. Aby go osiągnąć można poddać się restrykcyjnej diecie lub wykonywać regularnie różnego rodzaju ćwiczenia. Niestety, nie zawsze działania te przynoszą odpowiednie rezultaty. To z kolei powoduje spadek motywacji, a w konsekwencji również powrót do szkodliwych nawyków. Na szczęcie medycyna estetyczna ma rozwiązanie na tego typu problemy. Jednym z najczęściej wybieranych jest zabieg Vaser Lipo 4D, dzięki któremu możliwe jest jednoczesne usunięcie tkanki tłuszczowej oraz nadanie sylwetce wymarzonego wyglądu.

Czytaj więcej