Czy można poprawić swój wygląd po ciąży?

Dziewięć miesięcy ciąży oraz poród zmieniają ciało kobiety. W najlepszym przypadku potrzeba kilku miesięcy by wszystko samoistnie wróciło do normy, ale jest wiele pań, którym się to nie udaje. Problem staje się tym większy, im więcej trudności i komplikacji towarzyszyło np. akcji porodowej. Niekiedy ciało bywa znacznie zdeformowane, co może wystąpić przy ciąży bliźniaczej lub wieloraczej, albo też przy pewnych komplikacjach związanych z cesarskim cięciem. Na szczęście nowoczesna medycyna doskonale radzi sobie z tego typu zmianami. W dzisiejszych czasach chirurgia plastyczna może znacznie pomóc wszystkim kobietom borykającym się z opisanymi wyżej trudnościami.

operacja plastyczna brzucha po ciąży z Derm-Estetyką

Kontynuuj czytanie

Zabiegi stulejki

Męskie dolegliwości wstydliwe dotykają narządów płciowych. Wielu mężczyzn często zwleka z udaniem się do specjalistów, ponieważ uważają, że nie ma takiej konieczności, obawiają się też tego rodzaju wizyty. Jednym z problemów, które uznawane są przez mężczyzn za wstydliwe jest niewątpliwie stulejka. Na szczęście obecnie zabieg stulejki jest wykonywany przez gabinety medycny estetycznej. O tym jak przebiega zabieg przeczytać można na stronie www.derm-estetyka.pl, gdzie dokładnie opisany jest proces leczenia.

Kontynuuj czytanie

Chirurgia plastyczna

Większość ludzi nie lubi w sobie czegoś, ma coś co chciałby zmienić. Swoje kompleksy, źle czują się we własnej skórze przez jakąś ich "wadę" . Właśnie dlatego możemy teraz udać się do chirurga plastycznego, który pomoże nam uporać się z naszym kompleksem. Czasami zabiegi wykonywane są z powodu tylko i wyłącznie wyglądu, poprawienia czegoś w sobie, swojego samopoczucia we własnym ciele a czasami zdarzają się sytuację, że dla dobra zdrowia fizycznego warto wykonać również taki zabieg. Są pewne zalecenia od lekarzy do wykonania jakiegoś zabiegu.

Klientka Poradnii Chirurgii i Urologii Estetycznej po zabiegu korekty uszu

Kontynuuj czytanie

Problemy natury estetycznej

Gabinety medycyny estetycznej odwiedza coraz więcej osób. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni chętnie likwidują wszelkie niedoskonałości i poprawiają swoją urodę. Problemy natury estetycznej są powodem wielu kompleksów oraz utracenia poczucia własnej wartości. Często są także przeszkodą w otrzymaniu wymarzonego stanowiska pracy. Jedyną przeszkodą dla zniwelowania własnych kopmleksów najczęściej jest cena, gdyż zabiegi chirurgii estetycznej są bardzo kosztowne, a w większości przypadków nie są refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Na refundację mogą liczyć jedynie osoby, które zostały poszkodowane w wypadkach i wymagają operacji plastycznej aby prowadzić w pełni normalne życie.

Plastyka powiek i korekta uszu

.

Kontynuuj czytanie