Karta paliwowa i jednoosobowa działalność?

Karta paliwowa MOYL - tanie tankowanie

Prowadzenie jednoosobowej działalności wiąże się, tak samo jak w przypadku większego przedsiębiorstwa, z koniecznością nieustannego czuwania nad swoim interesem - w końcu będąc właścicielami firmy, jesteśmy kowalami własnego losu i pracujemy na swój własny sukces. W związku z tym szukamy także rozwiązań, które pozwolą nam nieco zaoszczędzić. Jednym z nich bez wątpienia jest zakup karty paliwowej - co ważne, aby to zrobić, wcale nie musimy władać dużym przedsiębiorstwem - już prowadząc jednoosobową działalność, możemy skorzystać z tego udogodnienia.

Niesprawne auto - komu sprzedać?

Posiadasz niedziałające auto i nie wiesz czy lepiej je naprawić czy jednak sprzedać? W takim razie odpowiedź powinna być bardzo prosta. Jeśli chcesz sprzedać niesprawne auto osobie prywatnej to należy niezwłocznie poinformować o tym klienta. W innym przypadku sprzedanie takiego samochodu może zakończyć się konsekwencjami prawnymi. Zdecydowanie lepszym wyborem będzie, jeśli auto po wypadku bądź awarii mechanicznej zostanie oddane do skupu. Oni dokładnie wiedzę w jaki sposób zająć się takimi pojazdami samochodowymi.

Szybki i wygodny sposób przemieszczania się po mieście

Dziewczyna w taxi w Mielcu

Młode osoby nie zawsze decydują się na posiadanie prawa jazdy, w większych miastach jest to tak naprawdę niepotrzebne. Często ludzie odmawiają sobie jazdy autem, gdyż kieruje nimi strach lub wysoka cena takiego kursu. Zdarzają się też sytuacje gdy ktoś posiada prawo jazdy na samochód, ale nie może wsiąść za kierownice lub nie ma dostępu do samochodu. Musi wtedy skorzystać z jakiegoś innego sposobu by dostać się w konkretne miejsce.