Auto powypadkowe – czy warto rozważyć jego zakup?

Dodaj komentarz

Zakup samochodu wiąże się zwykle ze sporym wydatkiem. Zarówno wozy nowe, jak i używane, bywają obecnie bardzo kosztowne. Nie zawsze można też skorzystać z kredytu lub oferty zakupu na raty. W tej sytuacji rodzi się pokusa, by zdecydować się na nabycie auta powypadkowego. Pojazdy takie często sprzedawane są w atrakcyjnych cenach. Czy takie posunięcie może być opłacalne? I w jaki sposób należy przygotować się do zakupu uszkodzonego samochodu? W naszym artykule postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

Czytaj więcej

Wynajem busów - na co zwrócić uwagę?

Dodaj komentarz

Wynajem busów na różne okazje zyskuje sukcesywnie coraz większą popularność, a grono odbiorców tego typu usług zwiększa się. Dziś na wypożyczenie busa decydują się zarówno osoby, które organizują różnego rodzaju imprezy, jak wesela czy wieczory panieńskie lub kawalerskie, jak i ci, którzy chcą podróżować rodzinnie, bez konieczności rozdzielania rodziny na kilka samochodów. Podejmując decyzję o wynajęciu busa nie należy jednak działać spontanicznie. Na co warto zwrócić uwagę i co koniecznie trzeba wiedzieć przed podpisaniem umowy? Przeczytaj nasze wskazówki, zanim ostatecznie zdecydujesz.

Czytaj więcej

Skup aut - jak wybrać odpowiedni?

Dodaj komentarz

Skupy samochodów cieszą się coraz większą popularnością. To miejsca, w których można z korzyścią sprzedać używany samochód. Co więcej, w skupach transakcje przeprowadzane są błyskawicznie, a gotówka wypłacana jest dotychczasowemu właścicielowi pojazdu tuż po podpisaniu umowy sprzedaży. Sukcesywny wzrost zainteresowania tego rodzaju ofertami, skutkuje pojawieniem się coraz to nowych firm na rynku towarów i usług. Warto wiedzieć jednak, że nie każdy skup oferuje obsługę najwyższej jakości i dobre warunki sprzedaży. Jak wybrać skup, by spełniał on nasze oczekiwania? Przeczytaj i dowiedz się na co zwrócić uwagę, by transakcja przebiegła szybko, bezpiecznie, a zarazem korzystnie dla właściciela pojazdu.

Czytaj więcej

Co zrobić, gdy auto uległo awarii na autostradzie?

Dodaj komentarz

Awaria samochodu podczas podróży to sytuacja tyleż frustrująca, co częsta. W wielu wypadkach powoduje ona również wystąpienie realnego niebezpieczeństwa, tak dla kierowcy, jak i dla ewentualnych pasażerów. W trakcie takiego zdarzenia niezbędny jest chłodny osąd i realna ocena sytuacji. Wezwanie pomocy drogowej nie zawsze będzie bowiem najlepszym wyjściem. Jakimi kryteriami powinniśmy kierować się, podejmując decyzję w tym względzie?

Czytaj więcej