Jak wybrać dobre biuro rachunkowe?

biuro księgowości

Osoby, które prowadzą działalność gospodarczą, stają prędzej czy później przed koniecznością wyboru podmiotu, który zajmie się ich księgowością. Jakimi kryteriami powinien kierować się przedsiębiorca w tym procesie? Jak wybrać biuro rachunkowe, które spełni pokładane w nim oczekiwania?

Jak dbać o higienę sprzętu endoskopowego?

Myjnia endoskopowa

Endoskop to wziernik medyczny, który sukcesywnie zyskuje coraz większą popularność. Nic dziwnego, bo urządzenie to zrewolucjonizowało współczesną chirurgię. Aby zapewnić pacjentowi bezpieczeństwo i ochronę zdrowia i życia, konieczne jest jednak zachowanie pełnej sterylności urządzenia. Dlatego też coraz większym zainteresowaniem cieszą się myjnie endoskopowe. Umożliwiając one nie tylko wyczyszczenie, ale również dezynfekcję endoskopów, pozwalającą na ich stałą gotowość do pracy.

O czym pamiętać podczas organizowania konferencji w hotelu?

Konferencja w sali biznesowej - Hotel GAL Tarnów

Konferencja określana jest jako zgromadzenie się od kilku do kilkunastu osób w celu odbycia dyskusji na wspólny temat. Można podzielić ją na prasową, polityczną, online, naukową czy biznesową. Organizacja każdego z wymienionych rodzajów konferencji wiąże się z szeregiem działań, które należy podjąć, aby ta okazała się sukcesem zarówno pod względem merytorycznym, jak i praktycznym.

Otwarcie nowej restauracji Sushi Friends w Krakowie

Kraków Sushi Friends

Sprawdź ofertę nowego lokalu z sushi w Krakowie. Sushi Friends znajdziecie na ul. Sebastiana Klonowica 26, 30-654 Kraków, w dzielnicy Podgórze Duchackie. W ofercie restauracji znajdziecie pyszne bowle z łososiem i tuńczykiem, zupy, lunche, a także wyjątkowe zestawy promocyjne sushi - 70, 100, 200, a nawet 300 sztuk! 

Konferencja – w siedzibie firmy, czy w hotelu?

Estera Hotel

Wybierając się na konferencję lub zebranie najczęściej udajemy się do biura lub innej siedziby firmy. Jeśli jednak trzeba zorganizować spotkanie dla dużej liczby osób może okazać się, że po prostu nie zmieszczą się w firmowej sali konferencyjnej. Organizowanie zebrania we własnej siedzibie wymaga też odpowiedniego przygotowania pomieszczenia. Trzeba też dysponować odpowiednim zapleczem technicznym. Często takim spotkaniom towarzyszy poczęstunek, należy więc jeszcze zadbać o catering. Wszystko to wymaga od organizatorów wiele zaangażowania. Na szczęście można skorzystać z wynajmu sali konferencyjnej i zlecić organizację spotkania biznesowego specjalistycznej, zewnętrznej firmie. Istnieją miejsca, które są przystosowane do organizacji eventów firmowych. Są to na przykład hotele.