Ubezpieczenie w podróży - 5 powodów, dla których warto je posiadać

Dodaj komentarz

Cena to z pewnością jeden z najważniejszych aspektów, którym sugerują się wszyscy, poszukujący atrakcyjnej oferty na wakacyjne wyjazdy. Warto jednak zastanowić się, czy oszczędzanie powinno dotyczyć również ubezpieczenia w podróży? Jak mówi bowiem znane przysłowie: przezorny zawsze ubezpieczony. Praktyka pokazuje, że w razie zaistnienia konieczności skorzystania z ubezpieczenia, zdecydowanie więcej tracą oszczędni, niż wspomniani już przezorni.

Zakres usług biura rachunkowego – krótka charakterystyka

Dodaj komentarz

Własna działalność gospodarcza to współcześnie cel i marzenie wielu osób. Niezależnie od tego, jaki charakter działalności planujemy, bardzo dużym wyzwaniem staje się znalezienie biura rachunkowego, które będzie spełniać nasze oczekiwania. Nic dziwnego, bo odpowiednia współpraca w tym zakresie może przyczynić się do sukcesu firmy, niezależnie od tego czy będziemy sprzedawać rękodzieło, czy też tworzyć skomplikowane projekty budynków użyteczności publicznej.

CRM i ERP w branży retail

Dodaj komentarz

Czym jest branża retail? Najogólniej rzecz biorąc można powiedzieć, że retail oznacza dosłownie sprzedaż detaliczną. Warto jednak zauważyć, że pod pojęciem tym kryje się potężnych rozmiarów rynek towarów i usług, który w znaczący sposób determinuje codzienne funkcjonowanie społeczeństwa. W Polsce dominuje tradycyjny model sprzedaży. Niemniej jednak sprzedaż internetowa sukcesywnie zdobywa coraz większą popularność, wypierając powoli klasyczne metody dokonywania zakupów zarówno produktów, jak i usług. Konkurencyjne ceny, oferowane przez sklepy internetowe, atrakcyjne formy wysyłki i regularne promocje przyciągają klientów sprawiając, że handel internetowy zaczyna odgrywać coraz większą rolę.