Czy da się nie martwić remontem?

W czasie użytkowania mieszkań oraz innych pomieszczeń użytkowych wiąże się z ich zużywaniem. Z czasem farby płowieją i stają się nieestetyczne, glazura i terakota też podlega modzie. Wchodząc do łazienki kilka lat po remoncie wydaje nam się, że wszystko jest stare i brzydkie. Sposobem na przywrócenie estetyki pomieszczeniom jest ich kolejny remont. Większość ludzi słysząc słowo remont dostaje wysypki ze zdenerwowania i stara się ten moment oddalić od siebie jak najbardziej.

remont pokoju z firmą Kuszewski

Kontynuuj czytanie

Grzejniki podłogowe - nowoczesne rozwiązanie

W tym artykule chcemy przedstawić modele grzejników podłogowych. Często korzystamy z tak rozszerzonej technologii dla wygody. Ogrzewanie podłogowe dostarcza nam ciepła, które daje nam komfort. Nie ma nic przyjemniejszego niż ciepło w łazience. Tak więc warto obejrzeć grzejniki łazienkowe w sklepie Terma-Tech, które gwarantują satysfakcję. Na pewno znamy osoby, które nazywane są zmarzluchem. Właśnie tacy ludzie najczęściej wybierają grzejniki podłogowe, dzięki temu nie marzną w zimę.

grzejniki z Terma-Tech

Kontynuuj czytanie

Przechowywanie w mieszkaniu

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na małe mieszkania. Coraz częściej zadajemy sobie pytania jak wybrać szafę do przedpokoju, by pomieściła wszystkie nasze płaszcze, kurtki, buty i parasole? Gdzie chować ubrania, które nie pasują do aktualnego sezonu? W wielu wypadkach będziemy mieć do dyspozycji na przykład piwnicę czy strych, ale niestety nie zawsze tak będzie. Jeżeli i my mamy problem z tym, by znaleźć idealne miejsce na nasze przedmioty, na pewno warto dobrze się zastanowić nad tym, które przestrzenie naszego mieszkania możemy wykorzystać do przechowywania przedmiotów i ubrań.

szafa do przedpokoju kupiona w Komandorze w Krakowa

Kontynuuj czytanie

W czym tkwi sekret pięknego mieszkania?

W jaki sposób upewnić się, że nasze mieszkanie będzie piękne i będzie spełniało wszystkie nasze wymagania? Jakie grzejniki ozdobne do łazienki, kredensy do salonu czy krzesła do jadalni sprawdzą się w naszym wypadku tak jak byśmy chcieli? Na pewno czeka nas wiele pracy przy jego projektowaniu, wybieraniu odpowiednich mebli i kolorów oraz zastanawianiu się, co będzie wyglądać najlepiej. Niektóre osoby same będą decydować o tym, co będzie najlepszym pomysłem w ich domu, a inne zdecydują się na zatrudnienie do pomocy projektanta wnętrz. Od czego zacząć?

grzejnik kupiony w Terma-tech

Kontynuuj czytanie

Odnowienie starych mebli - tapicerowanie

Aranżacja wnętrz domu, a szczególnie umeblowanie jest dla wielu sporym wyzwaniem. Ważna jest funkcjonalność oraz przemyślane wykorzystanie przestrzeni. Nie jest sztuką wstawienie czegokolwiek, najważniejszy jest pomysł a później znalezienie mebli spełniających oczekiwania.

Kontynuuj czytanie

Więcej artykułów…

  • 1
  • 2