Metody powiększania piersi - strefa wiedzy

Dodaj komentarz

O dużym, kształtnym i jędrnym biuście marzy wiele kobiet. Jednak, jak się często okazuje, tylko niektóre z nich mogą pochwalić się takimi autami zewnętrznego wyglądu. Narastające z biegiem czasu kompleksy mogą w znaczący sposób determinować codzienność oraz obniżać samoocenę i samopoczucie tych, którym daleko do wymarzonego ideału. Na szczęście naprzeciw wychodzi medycyna estetyczna. Dzięki skutecznym metodom powiększania biustu możliwe jest jego kształtowanie oraz ujędrnienie. Wpływ na to mają dwie techniki. Pierwsza z nich polega na wszczepieniu implantów, druga natomiast na przeszczepieniu zbędnej tkanki tłuszczowej z innych obszarów ciała kobiety.

Powiększanie biustu przy użyciu implantów

Gdzie można powiększyć biust?

Powiększaniem biustu zajmują się kliniki medycyny estetycznej. Wzrastające sukcesywnie zapotrzebowanie na tego rodzaju usługi powoduje, że placówek takich pojawia się coraz więcej. Warto dokładnie prześledzić ich strony internetowe, wybierając najlepszą dla siebie ofertę. Należy jednak skupić się przede wszystkim na tych klinikach, które mogą poszczycić się najlepszymi opiniami i gronem zadowolonych klientów. Jedną z nich jest Klinka Derm Estetyka w Gdańsku, gdzie zabiegi odbywają się pod kontrolą specjalistów, a opieka zarówno przed jak i po operacji już od wielu lat zbiera najlepsze opinie.

Jak powiększyć biust z wykorzystaniem własnej tkanki tłuszczowej?

Wybierając najlepszą dla siebie ofertę, warto przeanalizować dostępne metody powiększania piersi oraz zapoznać się z istniejącymi współcześnie możliwościami w tym zakresie. Jedną z nich jest powiększanie, a zarazem ujędrnianie biustu przy pomocy własnej tkanki tłuszczowej. Metoda ta dedykowana jest przede wszystkim kobietom, posiadającym miseczkę A, B lub ewentualnie C. Co więcej, muszą one posiadać również nadmiar tkanki tłuszczowej w innej partii ciała. Na ogół tłuszcz pobierany jest z fałdu brzusznego. Zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Pobrana z brzucha tkanka jest następnie oczyszczana i wstrzykiwana w okolice piersi, dzięki czemu powiększają się one, odzyskując swoją jędrność.

Jak przebiega zabieg powiększenia biustu przy pomocy implantów?

W tym przypadku nie ma znaczenia ani figura potencjalnej pacjentki, ani też miseczka biustonosza. Implanty umieszcza się w piersi, wykorzystując w tym celu nacięcie w ich dolnej części. Jak można dowiedzieć się z filmu https://www.youtube.com/watch?v=A8ruh0dDbXs&ab_channel=Derm-Estetyka, implanty to silikonowe torebki, wypełnione żelem lub też roztworem soli fizjologicznej. Operacja powiększania piersi przy użyciu implantów przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym, co z kolei warunkuje konieczność pozostania pod opieką lekarzy przez minimum dobę. Dłuższy będzie również okres rekonwalescencji. Pacjentki wracają do dawnej sprawności na ogół 2-3 miesiące od terminu operacji.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.