Skip to main content

Czym jest zabieg Vaser Lipo i jak przebiega?

O pięknej sylwetce marzą dzisiaj zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Nic dziwnego, bo korzystny wygląd jest podstawą dobrego samopoczucia i wysokiej samooceny. Aby go osiągnąć można poddać się restrykcyjnej diecie lub wykonywać regularnie różnego rodzaju ćwiczenia. Niestety, nie zawsze działania te przynoszą odpowiednie rezultaty. To z kolei powoduje spadek motywacji, a w konsekwencji również powrót do szkodliwych nawyków. Na szczęcie medycyna estetyczna ma rozwiązanie na tego typu problemy. Jednym z najczęściej wybieranych jest zabieg Vaser Lipo 4D, dzięki któremu możliwe jest jednoczesne usunięcie tkanki tłuszczowej oraz nadanie sylwetce wymarzonego wyglądu.

Co to jest Vaser Lipo?

Metoda Vaser Lipo polega na zmniejszeniu zbiorników tłuszczowych, które powstają w różnych partiach ciała człowieka. Dzięki temu możliwe jest nadanie sylwetce charakterystycznych dla regularnych ćwiczeń cieni, zagłębień i uwypukleń. Tego typu rozwiązanie zyskuje sobie coraz więcej zwolenników. Korzystają z niego zarówno mężczyźni, jak i kobiety, a o spektakularnych efektach przeczytać można na stronie genesisclinic.com.pl, należącej do Genesis Clinic w Krakowie, w której specjaliści łączą pasję z doświadczeniem, wprowadzając na rynek nowatorskie rozwiązania w zakresie liporzeźbienia ciała.

Zalety metody Vaser Lipo 4D

Metoda Vaser Lipo stanowi najlepszą alternatywę dla tradycyjnych technik, polegających na inwazyjnych sposobach redukcji zbędnej tanki tłuszczowej. Dzięki specjalistycznej kaniuli, rozbijającej tkankę tłuszczową przy pomocy ultradźwięków, tłuszcz zostaje oddzielony od innych struktur organizmu. Z kolei podgrzanie kaniuli minimalizuje ryzyko krwawienia, dzięki czemu tłuszcz może być wykorzystany ponownie. Technice tej zaufało już wiele osób, również tych znanych, zarówno z kraju, jak i z zagranicy.

Przebieg zabiegu

Zabieg sprowadza się do wprowadzenia do tkanki tłuszczowej specjalistycznego aparatu, emitującego ultradźwięki. Dzięki temu tkanka tłuszczowa zostaje odłączona od innych struktur i zamieniona w łatwą do odessania emulsję. Na zakończenie zostaje ona odessana kaniulą, bądź usunięta przy pomocy masażu. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, co niweluje ewentualny ból czy dyskomfort.

Regeneracja po zabiegu, jak informuje Klinika liposukcji Kraków - Genesis Clinic, jest wyjątkowo szybka. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, zniwelowana została również możliwość wystąpienia powikłań. Nie należy jednak zabiegu traktować jako sposobu na zmniejszenie nadliczbowych kilogramów czy też leczenia otyłości. To wyłącznie innowacyjna metoda, służąca usunięciu zbędnej tkanki tłuszczowej i modelowaniu sylwetki.

Okres rekonwalescencji

Organizm po zabiegu powraca błyskawicznie do dawnej formy i sprawności. Pacjent, zgodnie z zaleceniami pozabiegowymi, które podsumowano na stronie https://genesisclinic.com.pl/blog/poznaj-skuteczne-metody-na-poprawe-wygladu-swojej-sylwetki-liposukcja-i-liporzezbienie-ciala/ musi nosić jednak odzież uciskową przez okres od 4 do 8 tygodni. Profesjonalne kliniki, w tym właśnie Genesis Clinic, umożliwiają także udział w terapii pozabiegowej. Jej celem jest wzmocnienie efektów przeprowadzanego zabiegu. Warto wiedzieć również, że Vaser Lipo nie pozostawia widocznych śladów na skórze, a wymarzoną sylwetką pacjent może cieszyć się od razu po wyjściu z kliniki.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najpopularniejsze wpisy
Najnowsze wpisy
Najnowsze komentarze
Z perspektywy czasu myślę, że w organizacji takiego wydarzenia rzeczywiście ...
Artykuł jest świetnym przewodnikiem dla osób szukających najlepszego rozwiązania ERP ...
Wydaje mi się, że domki holenderskie to świetna opcja na ...
Mam rodzinę w Niemczech i opowiadali mi jakie modne są ...
Maja 1 miesięcy temu Czas rozliczeń podatkowych
Muszę przyznać, że podatki to dla mnie czarna magia, mimo ...