Zaręczyny w plenerze - marzenie, które możesz zrealizować

Dodaj komentarz

Słońce majestatycznie chowające się za bezkresną taflę morza, szum fal, krzyk mew, delikatny wiatr we włosach i zapach soli, budzący najpiękniejsze wspomnienia. Czy istnieje bardziej romantyczne miejsce na oświadczyny, niż plaża oświetlona promieniami zachodzącego słońca? Jeśli marzą Ci się zaręczyny nad morzem, mamy kilka wyjątkowych pomysłów, jak to marzenie zrealizować.

Kiedy najlepiej oświadczyć się nad morzem?

Sezon imprezowy nad morzem jest bardzo bogaty w różnorodne atrakcje i imprezy. Nawet przy niesprzyjającej pogodzie na plaży dzieje się zawsze coś ciekawego. Kalendarz imprez w nadmorskich kurortach jest napięty do granic możliwości. Ci, którzy wolą rozkoszować się spokojem i szumem fal, powinni wybrać raczej jesienno-zimowe miesiące, choć jak wiadomo – temperatura nie zachęca wówczas do morskich kąpieli. Co ważne, kicz i tandeta zostały już dawno wyparte z kurortów, a w bogatej ofercie rozrywkowej każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od pory roku, pogody i temperamentu.

Romantyczny piknik na plaży

Długie letnie wieczory to idealny czas, by zorganizować piknik z szumem fal w tle. Nie trzeba tutaj skomplikowanych planów i długich przygotowań. Wystarczy zabrać koc i nieco jedzenia, by móc rozkoszować się swoim towarzystwem przy ulubionym posiłku i lampce szampana, której nie może zabraknąć w koszyku piknikowym. Jeśli zaręczyny mają odbyć się w trakcie posiłku, należy wcześniej sprawdzić pogodę. Niespodziewane opady mogą bowiem zepsuć niespodziankę, kończąc piknik przed czasem. Aby zbudować romantyczny nastrój, wystarczy kilka świec, umieszczonych w słoiczkach dla ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W bezwietrzny wieczór można dać upust wyobraźni, tworząc drogę z płatków róż lub wypełnione nimi serce na piasku. Aby cieszyć się samotnością w tym ważnym momencie, lepiej wybrać mniej uczęszczaną, a nawet dziką plażę. Jeśli uważasz, że potrzebujesz w tym obszarze pomocy, odwiedź stronę https://jagodamikoevents.pl/zareczyny-w-plenerze i daj sobie pomóc. Jagoda Miko Event Planner jako profesjonalistka w organizacji eventów, zwłaszcza tych na plaży, sprawi, że będą to jedyne w swoim rodzaju i niezapomniane zaręczyny.

Zaręczyny na wydmach

Z wydm słynie Słowiński Park Narodowy, będący wspaniałym miejscem na niezapomniane zaręczyny. Nie bez powodu bywa on nazywany „polską Saharą”. Spacer tutaj pozwala obcować z pięknem przyrody i budzi najwspanialsze uczucia. Skoki ze szczytów wydm weszły już niemalże do tradycji tych, którzy odwiedzają regularnie to miejsce. Skoczcie więc razem w przyszłość, prosząc ukochaną o rękę podczas podziwiania tego wyjątkowego cudu natury.

Spacer po sopockim molo

Molo w Sopocie to obowiązkowy punkt na mapie każdego, kto przebywa na urlopie w Trójmieście. Tutaj można się udać nie tylko latem, ale również i zimą, podczas której sceneria nabiera bajkowego wyglądu. Na oświadczyny należy wybrać wczesny ranek bądź późne popołudnie. Słońce z pewnością zapewni dodatkowe wrażenia, a szum fal spotęguje przeżywane emocje. Ukoronowaniem będzie natomiast rozgwieżdżone niebo lub śpiew ptaków, witających nowy dzień. Warto pomyśleć również o rezerwacji stolika w którejś z pobliskich restauracji, by lampką szampana lub uroczystą kolacją uczcić podniosły moment.

Latarnia morska miejscem dla wyjątkowych zaręczyn

Latarni morskich na wybrzeżu nie brakuje. Jedną z najpiękniejszych znaleźć można np. w miejscowości Czołpino, choć Gdańsk, Ustka czy Jastarnia mogą również poszczycić się swoimi latarniami. Będąc w której z nich, warto zaczerpnąć nieco morskiego powietrza, poczuć orzeźwiającą świeżość i zachwycić się nadmorskim krajobrazem. Tutaj również można ślubować sobie miłość do grobowej deski, wręczając ukochanej pierścionek na dowód swojego uczucia.

To tylko niektóre pomysły na zaręczyny nad morzem. I choć nie są to typowe rozwiązania, warto z nich skorzystać, by móc wspominać ten moment z uśmiechem i nostalgią. W zaplanowaniu i przygotowaniach do tego wyjątkowego momentu, pomóc może Event Planner Jagoda Miko – osoba, dla której organizacja eventów w Gdańsku to chleb powszedni, i która potrafi uczynić z najpiękniejszych chwil życia prawdziwą sztukę. W jej ofercie znaleźć można m.in. pomoc w realizacji marzeń o wyjątkowych zaręczynach na plaży, ślubie w plenerze czy też urodzinowym rejsie na jachcie. Bo to właśnie spełnianie marzeń klientów stało się jej pasją i drogą zawodową, przynoszącą satysfakcję i radość z wykonanego zadania.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.