Skip to main content

Rekrutacja do przedszkoli w Słupsku - polecamy przedszkola top 3

Planujesz zapisać dziecko do przedszkola w Słupsku? Zastanawiasz się, czy wybrać placówkę publiczną, czy prywatną? Jedno jest pewne, dobrze przemyśl swoją decyzję, bo okres przedszkolny to niezwykle ważny etap w rozwoju malucha. W tym czasie kształtuje się wiele nawyków i cech charakteru człowieka. Przeczytaj, dlaczego przedszkole prywatne to dobry wybór i poznaj 3 najlepsze przedszkola niepubliczne w Słupsku.

Jakie są najlepsze przedszkola w Słupsku?

Dlaczego warto zapisać dziecko do przedszkola?

Chociaż obowiązek nauki przedszkolnej dotyczy sześciolatków, coraz częściej rodzice dużo młodszych dzieci zapisują swoje pociechy do przedszkola. Decyzję taką uzasadniają nie tylko względami zawodowymi, ale także istotnym wpływem przedszkola na rozwój dziecka. W przedszkolu maluchy uczą się nawiązywania kontaktów i współpracy z innymi, samodzielności i odpowiedzialności za siebie i innych. Zdobywają tam nowe umiejętności, odkrywają swoje talenty i rozwijają zainteresowania. Zajęcia artystyczne, ruchowe i poznawcze, jakie oferują przedszkola, sprzyjają wszechstronnemu rozwojowi dziecka.

Prywatne przedszkole - dlaczego to dobry wybór?

Przedszkola prywatne przyjmują dzieci w wieku od 2,5 lat, a niektóre nawet młodsze. Placówki te zatrudniają wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pedagogiczną. Zapewniają wyżywienie indywidualnie dopasowane do potrzeb i stanu zdrowia dziecka. Wyróżniają się bogatą ofertą zajęć dodatkowych - sportowych, muzycznych, językowych i nie tylko. Grupy są tam mniej liczne, przez co wychowawcy więcej czasu poświęcają każdemu dziecku i lepiej znają podopiecznych. 

Obawiasz się wysokich opłat za przedszkole niepubliczne? Niepotrzebnie, oferta przedszkoli prywatnych w Słupsku jest na tyle zróżnicowana, że bez problemu znajdziesz placówkę z niskim czesnym, w pobliżu miejsca pracy lub zamieszkania. Pamiętaj, że przedszkole publiczne również pobiera opłaty - na przykład za pobyt dłuższy niż 5h i za wyżywienie.

Zanim wybierzesz placówkę dla dziecka, sprawdź ranking top 3 przedszkola w Słupsku.

1. Przedszkole Mówiś

Przedszkole Mówiś w Słupsku wyróżnia się nie tylko dobrymi warunkami lokalowymi, ale także atrakcyjnym i bezpiecznym położeniem. Jako miejsce przyjazne dzieciom z różnymi potrzebami edukacyjnymi, zatrudnia wykwalifikowanych wychowawców i specjalistów - psychologa, pedagoga i logopedę. Oferuje atrakcyjny program zajęć edukacyjnych i dodatkowych w cenie czesnego. Organizuje imprezy kulturalne i wycieczki autokarowe. Przedszkole prywatne Mówiś w Słupsku przyjmuje dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, realizuje program zerówki i stawia na rozwój kompetencji niezbędnych do podjęcia nauki w szkole podstawowej.

Przedszkole Mówiś Słupsk
ul. Orląt Lwowskich 2
76-200 Słupsk
Tel: 661 311 103
www: https://przedszkole-slupsk.pl/rekrutacja/

Przedszkole Mówiś Słupsk


2. Bajkowe Przedszkole

Bajkowe Przedszkole w Słupsku jako jedyne w mieście stawia na naukę języka angielskiego i gry w tenisa od najmłodszych lat. Indywidualnie podchodzi do potrzeb podopiecznych, zapewniając każdemu dziecku odpowiednie wsparcie. Współpracując ze znanymi firmami technologicznymi, dysponuje nowoczesnymi urządzeniami multimedialnymi. Oferuje zajęcia dodatkowe z programowania i robotyki, rytmiki i inne. Bajkowe Przedszkole znajduje się blisko centrum Słupska, w parku, i posiada własny plac zabaw z ogródkiem.

Bajkowe Przedszkole w Słupsku
ul. Rybacka 5a
76-200 Słupsk
Tel: 604 518 550

Bajkowe przedszkole - ranking przedszkoli w Słupsku


3. Clever Kids

Przedszkole niepubliczne Clever Kids to przestronna i nowocześnie urządzona placówka. Zatrudnia doświadczoną kadrę i oferuje komfortowe warunki do nauki i zabawy. Zapewnia całodzienną opiekę z wyżywieniem dopasowanym do diety dziecka. Jako miejsce odkrywania dziecięcych talentów oferuje zajęcia dodatkowe z etnorytmiki, języka angielskiego, z elementami sensoplastyki, sportowe i nie tylko. Przedszkole Clever Kids angażuje się w akcje charytatywne i uczestniczy w wydarzeniach kulturalno-edukacyjnych.

Clever Kids
ul. Sobieskiego 31
76-200 Słupsk
Tel: 696 103 110

Clever kids - przedszkole niepubliczne w Słupsku


Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najpopularniejsze wpisy
Najnowsze wpisy
Najnowsze komentarze
Z perspektywy czasu myślę, że w organizacji takiego wydarzenia rzeczywiście ...
Artykuł jest świetnym przewodnikiem dla osób szukających najlepszego rozwiązania ERP ...
Wydaje mi się, że domki holenderskie to świetna opcja na ...
Mam rodzinę w Niemczech i opowiadali mi jakie modne są ...
Maja 1 miesięcy temu Czas rozliczeń podatkowych
Muszę przyznać, że podatki to dla mnie czarna magia, mimo ...