Fryzura na wesele

Fryzura odzwierciedla charakter człowieka. Sposób, w jaki się czeszemy mówi wiele o nas samych. Fryzura jest lustrem człowieka. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Osoby, które chcą się wyróżniać, być dostrzeżone - eksponują odważne fryzury. Stylizacje osób przebojowych z długimi włosami są najczęściej nietypowe, ciekawe, często kolorowe. Natomiast, krótkie fryzury to często tzw. "artystyczny nieład". Jest on jednak pozorny, gdyż są to fryzury, którym poświęcić należy więcej czasu, niż w przypadku tradycyjnego równego cięcia. Fryzury takie charakteryzują ludzi ambitnych. Zasadne jest, więc stwierdzenie - ile fryzur tyle różnych osobowości.

Upięcie weselne wykonane przez Studio Fryzur Inspiracja we Włocławku

Jak wybrać fryzurę na wesele?

Jest to nie lada wyzwanie. Takie imprezy mobilizują do tego, by wyglądać pięknie, inaczej niż zwykle. Obecnie kobiety i mężczyźni spędzają więcej czasu w salonie fryzjerskim. Warto jest wybrać salon, gdzie doświadczony fryzjer dobierze upięcie do naszej urody i grubości włosa - takim miejscem jest Studio Fryzur Inspiracja Ewa Lewandowska, które mieści się we Włocławku przy ulicy Stanisława Moniuszki 1. Wybór uczesania, czy strzyżenia jest podstawowy i należy go odpowiednio zestawić również z ubiorem. Modne są zarówno proste, jak i cieniowane fryzury.

Fryzury dla mężczyzn

Odważnym mężczyznom w salonie fryzjerskim poleca się dłuższe uczesania, fantazyjnie podkręcone w górnej partii i mocno wycięte po bokach tzw. męski lok. Dla panów noszących długie włosy polecane są upięcia w luźne koki i koki samuraja.

Fryzury dla kobiet - krótkie włosy

Dla kobiet, które preferują krótkie fryzury, popularne są stylizacje z włosami ściętymi do ramion i brody. Bardzo dużo zestawów to krótkie fryzury z pofalowanymi końcówkami. Takie uczesania podkreślają naturalne fale w górnej partii włosów, z grzywką prostą i czesaną na bok. Modne są, również ostre cięcia w stylu pixie cut. To wszelkie cięcia włosów odsłaniające kark.

Upięcia dla długich włosów

Natomiast kobiety, które noszą długie włosy mogą wybierać modne upięcia z różnych rodzajów koków. W ten sposób włosy można upinać wysoko i nisko. Wyróżniamy następujące upięcia włosów w tym zakresie. Kok przypominający wizualnie banan ułożony pionowo z tyłu głowy. Kok węzłowy- mocno ściśnięty- włosy związane są tu w węzeł. Kok warkoczowy- najpierw wykonany jest warkocz, a następnie jest on ułożony w kok. Taki sposób upięcia włosów to klasyczna elegancja i wytworność. Obecnie królują wszelkie odmiany warkoczy, kucyków i koków luźno zwiniętych. Salony fryzjerskie proponują lekkie upięcia, niskie, tuż nad karkiem. Uczesania w przeróżnych wariantach z delikatnymi kosmykami opadającymi na twarz lub kark. Świetne na imprezy wieczorowe i przyjęcia weselne są fryzury z pół rozczesanych i z pół związanych włosów. Są to uczesania bardzo efektowne.

Fryzura wykonywana przez Studio Fryzur Inspiracja we Włocławku

Fryzura dobrana do włosów

Wybierając fryzurę dla każdej osoby, znaczenie ma grubość włosów. Paniom, które mają cienkie włosy zdecydowanie poleca się pofalowane, luźne upięcia, które zwiększają objętość włosów. Natomiast panie, które mają grube włosy proponuje się upięcia mocniejsze, koki węzłowe.

Każdy znajdzie coś dla siebie w profesjonalnym salonie fryzjerskim.Fryzury na specjalne okazje fryzjerzy dopracowują w każdym szczególe, robiąc z naszych włosów prawdziwe arcydzieła.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież