Skip to main content

Czym jest zabieg Body Jet?

Każdy człowiek chce dobrze wyglądać, dlatego zależy nam na tym, aby mieć ładną sylwetkę. Niestety trening oraz dieta nie zawsze wystarcza, aby osiągnąć wymarzone efekty. Na szczęście z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która cały czas dostarcza nam nowe zabiegi, które skutecznie i bezpiecznie pozwalają modelować sylwetkę. Jednym z takich zabiegów jest liposukcja Body Jet, która skutecznie może pomóc nam osiągnąć wymarzone efekty. Oprócz tego jest to zabieg bezpieczny i komfortowy dla pacjenta, a co najważniejsze przynosi wymierne efekty. W tym artykule postaramy się nieco bliżej przyjrzeć temu czym jest zabieg Body Jet.

Czym jest zabieg Body Jet?

Zabieg liposukcji Body Jet jest wykonywany przy znieczuleniu miejscowym, a sam pacjent nie wymaga po nim hospitalizacji, dlatego wraca do domu już tego samego dnia. Pierwszym krokiem podczas tego zabiegu jest podanie specjalnego roztworu w miejsce operowania. Środek ten znieczula ludzkie ciało w wyznaczonym miejscu. Następnym krokiem jest podanie specjalnego płynu pod ciśnieniem za pomocą specjalnej kaniuli. Środek ten rozluźnia tłuszcz, co oznacza w gruncie rzeczy, że usuwa komórki tłuszczowe. Wszystko to odbywa się bez ryzyka, że dojdzie do poważniejszego uszkodzenia bardziej włóknistych struktur w ciele człowieka. Jednocześnie tłuszcz jest odsysany z ciała człowieka, a podawany płyn zawiera w sobie lignokainę oraz adrenalinę, dzięki czemu obszar operacji jest znieczulany i dochodzi do zwężenia naczyń krwionośnych.

Zalety zabiegu Body Jet

Zgodnie z informacjami przedstawionymi w artykule https://genesisclinic.com.pl/blog/liporzezbienie-vaserlipo-body-jet-renuvion/ dzięki płynowi, który podawany jest podczas zabiegu Body Jet możliwe, jest zmniejszenie ilości podawanych leków anestetycznych. Oznacza to, że pacjent, który przyjmuje przez krótszy okres czasu takie leki, ma mniejsze ryzyko, że dojdzie do wystąpienia powikłań oraz efektów ubocznych. Dzięki temu można śmiało powiedzieć, że zabieg Body Jet jest bardzo bezpieczny. Podczas zbiegu usuwana jest jedynie minimalna ilość krwi z organizmu wraz z tłuszczem. Przy innych zabiegach liposukcji, może dochodzić nawet do sytuacji gdzie 40% krwi, jest odsysana wraz z tłuszczem. Dzięki tak małemu odpływowi krwi przy tym zabiegu powstaje bardzo mało siniaków i wylewów krwawych. Sama rekonwalescencja po zabiegu jest bardzo prosta i szybka. Podczas zabiegu nie dochodzi, także do powstania obrzęki tkanki podskórnej, dzięki czemu lepiej można wymodelować ciało.

Jakie okolice ciała można poddać zabiegowi Body Jet?

Zabieg liposukcji ciała Body Jet może być przeprowadzony w bardzo różnych obszarach ludzkiego ciała. Najczęściej pacjencji decydują się na zabieg w okolicach brzucha, uda, łydek, kolan, tali, ramion oraz pośladków. Wymienione części bardzo dobrze znoszą zabieg Body Jet. Szczególnie jest to metoda polecana dla kobiet, którym zależy na uzyskaniu pięknej figury po okresie ciąży. Efekty tego zabiegu są widoczne gołym okiem od razu. Dzięki liposukcji możliwe jest trwałe usunięcie zbędnego tłuszczu z miejsc, w których ciężko jest się go, pozbyć tradycyjnymi metodami takimi jak dieta oraz wysiłek fizyczny.

Specjalistą, który odpowiada za przeprowadzenie zabiegu jest Lekarz Bartłomiej Juza (www.bartlomiejjuza.pl), który specjalizuje się w rzeźbieniu sylwetki przy użyciu zaawansowanych technik, w tym liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo. Najczęstsze zabiegi, które wykonuje Doktor Juza to te, które wiążą się z korektą ciała, m.in. powiększanie piersi własnym tłuszczem i powiększanie pośladków.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najnowsze komentarze
super wpis! dzięki niemu dużo się dowiedziałam o korekcie tekstu. brawa dla autora! 
Fajnie, że znalazłem te wskazówki, jak dbać o samochód przed zimą. Zastanawiałem się nad tym, żeby samemu zabezpieczyć auto przed korozją. Serio, do tej pory nie miałem pojęcia, że tak ważne jest dokładne czyszczenie i używanie dobrych środków ochronnych. Myślę też o tym, żeby oddać samochód fachowcom – tak na wszelki wypadek, żeby na pewno wszystko było zrobione jak trzeba. Super, że są różne opcje, i że można coś z tym zrobić, zanim problem się jeszcze bardziej pogorszy.
Świetny artykuł, wszystko jasno i zrozumiale wytłumaczone! Na pewno skorzystam ze skupu aut, bo szybka sprzedaż i brak problemów to dla mnie priorytet.

Wiktor 1 miesięcy temu Zabiegi stulejki
Z tego co słyszę, wiele osób bagatelizuje problem stulejki. Lepiej sprawdźcie, jakie mogą być konsekwencje nieleczenia stulejki - https://derm-estetyka.pl/stulejka-zabieg-operacja.html/#konsekwencje-nieleczonej-stulejki - od stanów zapalnych, po nawet uszkodzenia nerek! Lepiej dbać o swoje zdrowie, badać się systematycznie, oraz nie bagatelizować wielu problemów ze zdrowiem.
Można zaszaleć z zaręczynami, a tak naprawdę większość kobiet marzy o intymnych i wcale nie wystrzałowych zaręczynach. Dobry pomysł to właśnie zaręczyny w plenerze. Gdzieś w samotności na plaży :)
Dzięki za wyjaśnienie. Jakie są przedziały cenowe takiej pomocy drogowej i holowania? Od czego to zależy?
Bartek T. 5 miesięcy temu Top 5 szkół surfingowych w Polsce
Dzięki za taki świetny ranking! Bardzo pomocny przy wyborze szkoły surferskiej. Na pewno skorzystam
Gabriel 5 miesięcy temu Wynajem busa to oszczędność
Nie wiedziałem, że wynajem busa może tak się opłacać. Raczej myślałem, że jest to drogie :D Super, przydatne info!
Hmmm... Zastanowię się w takim razie nad autem powypadkowym ze skupu. Może nie jest to głupi pomysł, skoro kupi się to u sprawdzonej firmy. 
Jakość jest bardzo ważna przy wyborze sprzętu rehabilitacyjnego, szczególnie dla starszych osób. Żeby rehabilitacja przyniosła efekty, lepiej zapłacic za sprzęt medyczny więcej. W końcu chodzi o nasze zdrowie i naszych bliskich.