Skip to main content

Czym jest zabieg Body Jet?

Każdy człowiek chce dobrze wyglądać, dlatego zależy nam na tym, aby mieć ładną sylwetkę. Niestety trening oraz dieta nie zawsze wystarcza, aby osiągnąć wymarzone efekty. Na szczęście z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która cały czas dostarcza nam nowe zabiegi, które skutecznie i bezpiecznie pozwalają modelować sylwetkę. Jednym z takich zabiegów jest liposukcja Body Jet, która skutecznie może pomóc nam osiągnąć wymarzone efekty. Oprócz tego jest to zabieg bezpieczny i komfortowy dla pacjenta, a co najważniejsze przynosi wymierne efekty. W tym artykule postaramy się nieco bliżej przyjrzeć temu czym jest zabieg Body Jet.

Czym jest zabieg Body Jet?

Zabieg liposukcji Body Jet jest wykonywany przy znieczuleniu miejscowym, a sam pacjent nie wymaga po nim hospitalizacji, dlatego wraca do domu już tego samego dnia. Pierwszym krokiem podczas tego zabiegu jest podanie specjalnego roztworu w miejsce operowania. Środek ten znieczula ludzkie ciało w wyznaczonym miejscu. Następnym krokiem jest podanie specjalnego płynu pod ciśnieniem za pomocą specjalnej kaniuli. Środek ten rozluźnia tłuszcz, co oznacza w gruncie rzeczy, że usuwa komórki tłuszczowe. Wszystko to odbywa się bez ryzyka, że dojdzie do poważniejszego uszkodzenia bardziej włóknistych struktur w ciele człowieka. Jednocześnie tłuszcz jest odsysany z ciała człowieka, a podawany płyn zawiera w sobie lignokainę oraz adrenalinę, dzięki czemu obszar operacji jest znieczulany i dochodzi do zwężenia naczyń krwionośnych.

Zalety zabiegu Body Jet

Zgodnie z informacjami przedstawionymi w artykule https://genesisclinic.com.pl/blog/liporzezbienie-vaserlipo-body-jet-renuvion/ dzięki płynowi, który podawany jest podczas zabiegu Body Jet możliwe, jest zmniejszenie ilości podawanych leków anestetycznych. Oznacza to, że pacjent, który przyjmuje przez krótszy okres czasu takie leki, ma mniejsze ryzyko, że dojdzie do wystąpienia powikłań oraz efektów ubocznych. Dzięki temu można śmiało powiedzieć, że zabieg Body Jet jest bardzo bezpieczny. Podczas zbiegu usuwana jest jedynie minimalna ilość krwi z organizmu wraz z tłuszczem. Przy innych zabiegach liposukcji, może dochodzić nawet do sytuacji gdzie 40% krwi, jest odsysana wraz z tłuszczem. Dzięki tak małemu odpływowi krwi przy tym zabiegu powstaje bardzo mało siniaków i wylewów krwawych. Sama rekonwalescencja po zabiegu jest bardzo prosta i szybka. Podczas zabiegu nie dochodzi, także do powstania obrzęki tkanki podskórnej, dzięki czemu lepiej można wymodelować ciało.

Jakie okolice ciała można poddać zabiegowi Body Jet?

Zabieg liposukcji ciała Body Jet może być przeprowadzony w bardzo różnych obszarach ludzkiego ciała. Najczęściej pacjencji decydują się na zabieg w okolicach brzucha, uda, łydek, kolan, tali, ramion oraz pośladków. Wymienione części bardzo dobrze znoszą zabieg Body Jet. Szczególnie jest to metoda polecana dla kobiet, którym zależy na uzyskaniu pięknej figury po okresie ciąży. Efekty tego zabiegu są widoczne gołym okiem od razu. Dzięki liposukcji możliwe jest trwałe usunięcie zbędnego tłuszczu z miejsc, w których ciężko jest się go, pozbyć tradycyjnymi metodami takimi jak dieta oraz wysiłek fizyczny.

Specjalistą, który odpowiada za przeprowadzenie zabiegu jest Lekarz Bartłomiej Juza (www.bartlomiejjuza.pl), który specjalizuje się w rzeźbieniu sylwetki przy użyciu zaawansowanych technik, w tym liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo. Najczęstsze zabiegi, które wykonuje Doktor Juza to te, które wiążą się z korektą ciała, m.in. powiększanie piersi własnym tłuszczem i powiększanie pośladków.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Najpopularniejsze wpisy
Najnowsze wpisy
Najnowsze komentarze
Jako świeżo upieczona mama zdecydowałam się na plastykę brzucha, bo ...
Z perspektywy czasu myślę, że w organizacji takiego wydarzenia rzeczywiście ...
Artykuł jest świetnym przewodnikiem dla osób szukających najlepszego rozwiązania ERP ...
Wydaje mi się, że domki holenderskie to świetna opcja na ...
Mam rodzinę w Niemczech i opowiadali mi jakie modne są ...