Karta paliwowa Moyl - sposób na tanie i wygodne tankowanie

Dodaj komentarz

Oszczędzanie to ważny aspekt funkcjonowanie każdej firmy, niezależnie od jej wielkości i liczby zatrudnionych w niej osób. Kontrolowanie wydatków i monitorowanie kosztów poszczególnych działań, pozwala na zwiększenie zysków i efektywności realizowanych zadań. Nic dziwnego, że właściciele przedsiębiorstw starają się korzystać ze sprawdzonych rozwiązań, pozwalających na ograniczenie kosztów i gromadzenie pożądanych oszczędności. Jednym z nich jest karta paliwowa Moyl.

Karta paliwowa a przedsiębiorstwa jednoosobowe

Karta paliwowa Moyl to produkt firmy Moyl (http://www.moyl.pl), której siedziba mieści się przy ul Sołtysowskiej 1 w Krakowi. Stanowi ona odpowiedź na potrzeby dużych firm, jak i jednoosobowych przedsiębiorstw. Zarówno jedne, jak i drugie mogą skorzystać z możliwości, jakie niosą ze sobą tego typu innowacyjne rozwiązania. Jako pierwsze należy w tym przypadku wymienić ograniczenie kosztów, związanych z tankowaniem floty pojazdów, ale również i innych opłat, które generowane są podczas ich codziennej eksploatacji. Karta paliwowa Moyl usprawnia również działanie przedsiębiorstw, zwłaszcza działu księgowości. Dzięki niej prowadzenie dokumentacji i księgowanie wydatków jest znacznie łatwiejsze. Tego typu rozwiązania sprawdzają się nie tylko w przypadku dużych przedsiębiorstw, ale również i jednoosobowych firm, które mogą skorzystać z atrakcyjnych dodatków i ulg.

Jak można uzyskać kartę paliwową?

Uzyskanie karty paliwowej nie jest skomplikowanym procesem. Sprowadza się on do wypełnienia formularza, zawierającego jedynie najważniejsze dane, takie jak nazwa i NIP firmy, informacje o eksploatacji samochodu oraz szacunki związane ze zużyciem paliwa. Z pewnością nie są to wymogi, mogące przysporzyć przedsiębiorcom jakichkolwiek problemów. Wydanie karty paliwowej Moyl następuje już po kilku dniach po zatwierdzeniu przesłanego formularza. Co ważne, nie istnieją tutaj żadne limity, związane z liczba samochodów, składających się na flotę firmy czy też szacunkowej ilości zakupionego paliwa. Wszyscy zainteresowani takimi możliwościami powinni sięgnąć do artykułu https://www.moyl.pl/blog/karta-paliwowa-czym-jest-i-w-jaki-sposob-dziala, dedykowanego tej wyjątkowej ofercie.

Dlaczego warto posiadać kartę paliwową?

Zdecydowanie najważniejszą korzyścią jest obniżenie ceny, którą wyświetlają dystrybutory na stacjach. Zakup jednego litra paliwa może wiązać się z oszczędnościami rzędu od 12 do 25 groszy. To wymierne korzyści, zwłaszcza w przypadku długich lub częstych tras. Co więcej, posiadanie karty umożliwia korzystanie z przeróżnych rabatów, obejmujących akcesoria do pojazdów, wykorzystywane w ich codziennej eksploatacji.

Karta paliwowa Moyl wpływa także na jakość pracy przedsiębiorstwa. Umożliwia kontrolowanie ilości zakupionego paliwa i akcesoriów. Karta paliwowa dla małej firmy, oferowana przez firmę Moyl, pozwala na zastąpienie faktur, które muszą być wydawane podczas każdego tankowania. Wszystkie koszty zebrane są bowiem na jednej fakturze zbiorczej, wydawanej na koniec każdego miesiąca. Znacząco ułatwia to proces gromadzenia i przechowywania informacji oraz szybkość księgowania. Co najważniejsze, nie bierze się tutaj pod uwagę wielkości przedsiębiorstwa ani liczby zatrudnionych w nim pracowników. To wyjątkowa oferta zarówno dla jednoosobowych firm, jak i dla sporych podmiotów, posiadających dużą flotę pojazdów. Karta paliwowa Moyl stwarza możliwość poczynienia oszczędności, które będą gromadzone w bezpieczny i efektywny sposób, doceniony już przez wielu inwestorów z rynku towarów i usług.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież