Karta paliwowa i jednoosobowa działalność?

1 komentarz

Prowadzenie jednoosobowej działalności wiąże się, tak samo jak w przypadku większego przedsiębiorstwa, z koniecznością nieustannego czuwania nad swoim interesem - w końcu będąc właścicielami firmy, jesteśmy kowalami własnego losu i pracujemy na swój własny sukces. W związku z tym szukamy także rozwiązań, które pozwolą nam nieco zaoszczędzić. Jednym z nich bez wątpienia jest zakup karty paliwowej - co ważne, aby to zrobić, wcale nie musimy władać dużym przedsiębiorstwem - już prowadząc jednoosobową działalność, możemy skorzystać z tego udogodnienia.

Karta paliwowa Moyl - także dla firm jednoosobowych

Dzięki skorzystaniu z rozwiązania, jakim jest karta paliwowa Moyl, jesteśmy w stanie znacznie zmniejszyć koszty ponoszone na tankowanie i eksploatację auta. Nie bez powodu karty paliwowe zyskują coraz większą popularność wśród właścicieli zarówno firm, jak i flot samochodowych - dzięki nim możemy także znacznie usprawnić procesy księgowe oraz prościej i przyjemniej wykonywać nasze codziennie pracownicze obowiązki. Wiele osób myśli, że jest to rozwiązanie dedykowane tylko dużym firmom, ale nic bardziej mylnego. Niezależnie od tego, ile samochodów i zatrudnionych pracowników posiadamy, możemy do woli płacić kartą za dostępne przy jej użyciu zniżki i usługi dodatkowe.

Co w takim razie musimy zrobić, aby uzyskać kartę paliwową?

Jedynie wypełnić formularz dostępny na stronie firmy - a w nim umieścić dane takie jak NIP czy nazwa firmy, a także szacunkowe zużycie paliwa i inne, dotyczące eksploatacji auta, informacje. Cała procedura jest prosta i szybka, a karta trafia do przedsiębiorcy w przeciągu zaledwie kilku dni. Co ważne, współpracując z firmą Moyl, nie musimy obawiać się jakiejkolwiek presji związanej z ilością zakupionego paliwa, a także wchodzącą w skład floty liczbą aut. Jest to zatem świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą mądrze rozporządzać swoimi pieniędzmi.

Karta paliwowa - dlaczego warto?

Jakie są główne zalety karty paliwowej? Wśród nich warto wyróżnić przede wszystkim niższe koszty kupna paliwa oraz części eksploatacyjnych pojazdów. Wybierając kartę firmy Moyl, możemy liczyć na bardzo atrakcyjne rabaty - jest to oszczędność rzędu od 12 do 25 groszy na każdym litrze paliwa. Możemy uzyskać także do 20% rabatu na usługi oraz akcesoria. Korzystając z karty paliwowej Moyl, możemy również znacznie usprawnić zarządzanie firmą poprzez stałą kontrolę jej wydatków - nowoczesne oprogramowanie zapisuje bowiem wszystkie opłaty, jakich dokonujemy przy jej użyciu. Stanowi to duże ułatwienie także w kwestii fakturowania - będąc przedsiębiorcami prowadzącymi jednoosobową działalność, nie musimy już bowiem tracić czasu na żmudne oczekiwanie na fakturę po każdym tankowaniu auta. Zamiast tego otrzymujemy jedną, zbiorczą fakturę raz w miesiącu. Dzięki temu rozwiązaniu oszczędzamy czas oraz ułatwiamy sobie prowadzenie dokumentacji firmy, która dzięki temu może być bardziej uporządkowana i przejrzysta.

Więcej informacji o karcie paliwowej dla małych firm, dostępnych jest pod następującym adresem: https://www.moyl.pl/blog/karta-paliwowa-dla-jednoosobowej-firmy - na pewno znajdą tutaj Państwo wszystkie informacje na temat karty paliwowej jako rozwiązania dla małych, jednoosobowych działalności. 

Karta paliwowa to rozwiązanie dedykowane każdemu, kto chce rozsądnie dysponować swoimi pieniędzmi, a także oszczędzić czas i ułatwić sobie zarządzanie firmą - jest dostępne dla każdego przedsiębiorcy, zdecydowanie warto więc z niego skorzystać i cieszyć się wszystkimi wynikającymi z niego korzyściami.

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
    Mirka · 7 miesięcy temu
    Bardzo fajnie napisany artykuł. Aż sama zaczęłam myśleć o karcie paliwowej dla mojej firmy. Taka karta tankowania pojazdu jest chyba naprawdę opłacalna 🤔