Top 5 biur projektowych w Rzeszowie

Dodaj komentarz

Chcesz zrealizować projekt swojego wymarzonego domu w Rzeszowie i okolicy? Szukasz architekta, który pomoże Ci urządzić wnętrza? Jeśli uważasz, że znalezienie dobrej pracowni projektowej to duże wyzwanie, przekonaj się, że tak wcale być nie musi. Skorzystaj z rankingu Top 5 biur projektowych w Rzeszowie i poznaj najlepszych architektów w mieście. Dzięki temu, szybko i bezproblemowo wybierzesz specjalistę świadczącego usługi dopasowane do Twoich potrzeb. Ranking obejmuje pracownie projektowe działające na terenie Rzeszowa i innych miast województwa podkarpackiego.

Polecane biura projektowe działające na terenie Rzeszowa

1. Biuro Projektowe Kształt - dlaczego warto go wybrać?

Firma architektoniczna Kształt świadczy usługi projektowe i inżynierskie. Oferuje projekty budowlane i wykonawcze, ekspertyzy i adaptacje projektów gotowych. Projektuje ogrody i wnętrza. W zależności od rodzaju inwestycji, jaką realizuje, współpracuje z geologami, geodetami i innymi specjalistami. Klientom gwarantuje wysoki poziom obsługi i wiele korzyści. Zapewnia doradztwo techniczne. Jeśli chodzi o Biuro Projektowe Kształt — Rzeszów to tylko jedno z wielu miast, na terenie których firma realizuje projekty. Obsługuje klientów prywatnych i biznesowych z powiatów rzeszowskiego, tarnowskiego, mieleckiego i wielu innych. Ich główna siedziba znajduje się pod adresem ul. Głowackiego 17A 39-200 Dębica. 

2. Co oferuje Ring Studio - Pracownia Architektury Wnętrz?

Jako pracownia projektowa architektury i projektowania wnętrz Ring Studio zapewnia wsparcie na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Projektując obiekty, stawia na ich funkcjonalność i estetykę. Tworzy projekty wnętrz komercyjnych — biur, sal konferencyjnych, gabinetów lekarskich i salonów sprzedaży. Projektując wnętrza prywatne, uwzględnia indywidualne potrzeby klientów. Ich pracownię znajdziecie pod adresem aleja Józefa Piłsudskiego 34, 35-001 Rzeszów.

3. W czym specjalizuje się firma AJO Architekci?

Biuro projektowe AJO Architekci specjalizuje się w nowoczesnej architekturze. Realizuje projekty wielobranżowe. Oprócz budynków mieszkaniowych projektuje budynki biurowe, użyteczności publicznej, medyczne i nie tylko. Zapewnia indywidualne podejście i kompleksową obsługę każdej inwestycji. Załatwiając formalności, przygotowuje niezbędną dokumentację projektową, składa wnioski i uzyskuje pozwolenia. Klientom proponuje doradztwo w zakresie technologii, materiałów budowlanych i budownictwa pasywnego. To biuro projektowe znajduje się na ul. Bernardyńska 21 w Tarnowie, jednak działa również na terenie Rzeszowa.

4. Pracownia Projektowa "CHEFEREN-ARCH" - co ją wyróżnia?

"CHEFEREN-ARCH" to pracownia z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu architektonicznym, mająca swoją siedzibę pod adresem ul. Juliusza Ligonia 2, 44-238 Czerwionka-Leszczyny, działająca także na terenie Rzeszowa. Projektuje nie tylko budynki jednorodzinne i gospodarcze, ale także pawilony handlowe, hotele, szkoły i placówki medyczne. Realizuje projekty przebudowy i rozbudowy różnego typu obiektów, w tym zabytkowych. Dysponuje własnymi katalogami domów jednorodzinnych. Gwarantując pełną obsługę klienta, wykonuje mapy do celów projektowych, dokumentację architektoniczno-budowlaną i zapewnia nadzór budowlany.

5. Czym zajmuje się OWO STUDIO?

OWO STUDIO to zespół doświadczonych architektów, którzy w projektowaniu obiektów stawiają na optymalizację kosztów i czasu budowy. Wykonując indywidualne projekty domów, firma pomaga w wyborze działki, uzyskaniu pozwolenia na budowę i zgody na użytkowanie. Projektuje też obiekty komercyjne — biurowe, usługowe, handlowe i hale stalowe. Znajdziesz ich na ul. Mikołaja Reja 12/110, 35-211 Rzeszów.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.