Rolety dzień/noc — dopasuj przyciemnienie do swoich potrzeb!

Dodaj komentarz

Wybór idealnych rolet do swojego domu nie zawsze jest tak łatwy, jak mogłoby się wydawać. Na uznanie zasługuję modele dzień/noc, które mają szerokie grono zwolenników na rynku. Okazuje się, że rolety to jedne z najczęściej wybieranych osłon okiennych. Mają one na celu odcinać dopływ światła i ograniczać nagrzewanie się domu. Ich użytkowanie jest niezwykle łatwe i komfortowe. Czym cechują się rolety dzień i noc? Dlaczego warto je wybrać?

Montaż rolety dzień/noc

Rolety bezinwazyjne dzień/noc

Popularnością cieszą się bezinwazyjne rolety, które są bardzo łatwe w montażu. Rozwiązanie takie proponuje jeden z producentów osłon okiennych na swojej podstronie produktowej: Rolety dzień/noc Lublin — Roltex jako propozycję dla każdego klienta, który poszukuje atrakcyjnych cen i bardzo dobrej jakości. Jeśli wybierzemy modele bezinwazyjne, możemy liczyć na samodzielny montaż. Nie trzeba mieć specjalnych umiejętności, aby poradzić sobie z zamocowaniem osłony okiennej. Wszystkie potrzebne instrukcje i elementy znajdziemy w opakowaniu. Roleta tego typu jest zawieszana na rolce i na dole obciążona listwą. Posiada także naprężacz łańcuszka, który pozwala łatwo podnosić roletę. Prawidłowy montaż wiąże się z zamocowaniem rolet do ościeżnicy okna. Zawieszamy je na specjalnych hakach i mocujemy u dołu. Nie ma konieczności użytkowania specjalnych sprzętów i narzędzi.

Funkcjonalne osłony okienne

Modne rolety dzień/noc wzbudzają zainteresowanie wielu odbiorców. Czym są rolety dzień i noc i jak działają? To nowoczesne osłony okienne, które są łatwe w montażu i niedrogie. Za jedną roletę zapłacimy ok. 20-30 złotych, przy czym wiele zależy od naszego wyboru. To sprawia, że osłony te znajdują zastosowanie w mieszkaniach i w studenckich pomieszczeniach. Wszędzie tam, gdzie zależy nam na ekonomiczności, warto wybrać roletę dzień i noc. Bardzo łatwo ją zdemontujemy w dowolnym momencie, przykładowo podczas mycia okien. Atutem jest niewielki nakład pracy i niewielki koszt rolety dzień/noc.

Jak działa roleta dzień/noc?

Jak działa roleta dzień/noc?

Roleta dzień/noc powstaje z tkanin z poziomymi pasami. Jest podobna do żaluzji, z tym że przejścia są tutaj płynne i miękkie. Pasy naprzemienne są ze sobą łączone, tak aby tworzyły spójną całość. Wystarczy lekki ruch łańcuszkiem, aby z samego rana odsłonić nasze okno. Jak samodzielnie zamontować rolety wewnętrzne? To zadanie nie jest trudne.

Jak wygląda montaż rolety?

Na uznanie zasługuje roleta dzień i noc do montażu samodzielnego w kasecie. Naszym zadaniem jest tutaj zamocowanie rolet do okien, z użyciem elementów z opakowania. Korzystamy z niewielkich wkrętów i śrubokrętu. Nie zapominajmy także o taśmie samoprzylepnej, która pozwoli zniwelować ryzyko ruchów rolety na boki. Modne rolety dzień i noc występują w wielu ciekawych kolorach i rozmiarach, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Funkcjonalne osłony tego typu zapewniają domownikom komfort i wygodę.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.