Jak ochronić się przed insektami w domu?

Lato to taki czas, kiedy większość dnia mamy otwarte okna, Właściwie nie tylko w dzień, ale gdy wieczory i noce są ciepłe to zdarza się, że śpimy przy otwartych oknach. Wszystko fajnie, czujemy przyjemny chłód aż tu nagle po pokoju zaczynają latać komary i inne owady. Nie ma nic gorszego niż obudzić się rano pogryzionym przez najróżniejsze insekty. Co zatem możemy zrobić, żeby unikną takich przykrych niespodzianek?

Montaż moskitiery balkonowej przez fachowca firmy Roltex

Moskitiera na wymiar

Najlepszym wyjściem będzie zamontowanie moskitiery w oknie. Dostaniemy ją w większości supermarketów budowlanych albo możemy kupić ją przez internet. Moskitiery są różnych rodzajów. Są takie, które przyklejamy do ramy okiennej, ale możemy zdecydować się na taką robioną w wymiar. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie, kiedy mamy niestandardowe okno, albo kiedy chcemy zamontować moskitiery w dużym tarasowym oknie. Zamawiając moskitierę na wymiar możemy mieć pewność, że będzie ona idealnie przylegać do ram okiennych. Odwiedzając stronę moskitiera - oferta firmy Roltex przekonasz się, że moskitiera balkonowa lub okienna wykonana na wymiar jest estetycznym i praktycznym rozwiązaniem. 

Dla każdego rodzaju okna

Nie ma chyba okna, którego nie dałoby się osłonić moskitierą. Taka dobrej jakości będzie nam służyć przez wiele lat. Dostępne są również moskitiery balkonowe. Nie ma wątpliwości, że dzięki takiemu rozwiązaniu nasze mieszkanie nie będzie atakowane przez muchy, komary czy inne latające owady. Nikt nie lubi kiedy w pokoju, kuchni albo w sypialni coś nam lata. Zamontowanie moskitiery jest świetnym rozwiązaniem, zarówno w oknach w domu jak i w bloku. Nie ma znaczenia ani rozmiar okna, ani to czy jest plastikowe czy drewniane. Nawet możemy dobrać kolor siatki, z reguły biały bądź czarny.

Zbliżenie na moskitierę balkonową zamontowaną przez firmę Roltex

Rodzje moskitier

Mówiąc o moskitierach trzeba wspomnieć, że mamy kilka rodzajów do wyboru. Jeśli chcemy możemy zdecydować się na plisowaną. Jeśli jednak wolimy prostsze rozwiązania powinniśmy kupić taką uniwersalną. Jedak niezależnie od tego, jakiego dokonamy wyboru jedno jest pewne, każda moskitiera, czy do zwijana czy plisowana, czy przyklejana czy ramowa, moskitiera skutecznie zatrzyma każdego owada, insekta i robaka. Gęste oczka nie pozwolą się przedrzeć żadnemu z nich do naszego domu. Dzięki temu prostemu i wygodnemu rozwiązaniu będziemy się cieszyć chłodem w dzień i w nocy, a każde pomieszczenie będzie zabezpieczone.

Bezpieczeństwo dla ramy okiennej

Trzeba również podkreślić, że moskitiera w żaden sposób nie zniszczy i nie uszkodzi ramy okiennej. Montaż jest prosty i bezpieczny dla okien. Nie ma się nad czym zastawiać, tylko jak najszybciej pomyśleć o takim rozwiązaniu i zamówić moskitiery balkonowe lub okienne do naszego mieszkania i domu. W tym celu dobrze jest przejrzeć kilka stron internetowych i sprawdzić, a także przekonać się jak duży mamy wybór. Nie wiem, czy ktokolwiek żałuje, że zdecydował się zamontować moskitiery. Jest to tak prosta, ale bardzo skuteczna ochrona przed owadami.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież