Skip to main content

Top 5 szkół surfingowych w Polsce

Surfing to forma aktywności, która w początkowej fazie wymaga wielu godzin ćwiczeń w wodzie. Jeżeli chcemy uzyskać wyraźne efekty i rzeczywiście nauczyć się, jak dryfować na falach, warto skorzystać z usług szkół surfingowych. Wbrew pozorom w tym celu nie musisz organizować samodzielnie wyjazdu za granicę. Dobre szkoły surfingowe działają także w Polsce. Oto lista pięciu polecanych szkół surfingowych na terenie naszego kraju!

1. Bałtyckie Stowarzyszenie Surfingu

Ulokowana przy ulicy Stefanii Sempołowskiej 7/8 w Gdańsku szkoła BSSURF to polska firma, która zajmuje się organizacją obozów surfingowych poza granicami kraju. Bogate doświadczenie oraz wykwalifikowany zespół instruktorów to recepta na sukces. Firma specjalizuje się w realizacji obozów surfingowych w Portugalii oraz Maroku. Poszukujesz więcej informacji? Odwiedź stronę internetową BSSURF - obozy surfingowe w Portugalii i Maroko lub skontaktuj się drogą telefoniczną, pod numerem tel. 791163902.

BSSURF - obozy surfingowe w Portugalii i Maroko

2. ABCSURF.PL Kite Wind SUP Surf School

Ośrodek, który zajmuje się szkoleniami z zakresu kitesurfingu, windsurfingu, pływaniu na SUP oraz surfingu. Firma, zlokalizowana przy ul. Hallera 29, 84-130 Kuźnica, jest doskonałym miejscem, w którym można stawiać pierwsze kroki na desce. Szkolenie organizowane jest na bezpiecznych, spokojnych wodach tuż przy brzegu w popularnej letniej miejscowości, jaką jest Kuźnica. Pełną ofertę szkoły ABCSURF.PL poznasz pod numerem telefonu 518 345 421 lub na stronie internetowej firmy.

ABCSURF.PL Kite Wind SUP Surf School

3. Szkoła Windsurfingu Surfing Nowe Guty

Nie wszystkie ośrodki szkolące przyszłych surferów są ulokowane nad morzem. Przykładem może być szkoła, której lokalizacją są Nowe Guty, wieś na Mazurach, leżąca tuż nad jeziorem Śniardwy. W ofercie firmy, która znajduje się pod adresem ul. Plaża, 12-250 Nowe Guty, znajduje się edukacja w kierunku windsurfingu oraz surfingu. Pełną ofertę można poznać na stronie internetowej szkoły. Bogate, blisko 10-letnie doświadczenie w organizowaniu obozów surfingowych to ogromna zaleta, z której z pewnością warto skorzystać.

Szkoła Windsurfingu Surfing Nowe Guty

4. Paliki Surf — Szkoła Surfingu w Chałupach

Doskonała okazja, by swoją przygodę z surfingiem rozpocząć na Bałtyku. Szkoła Paliki Surf posiada wieloletnie doświadczenie w edukacji przyszłych surferów. Firma mieści się pod adresem Paliki Surf, ul Starowiejska, 84-120 Władysławowo. Istotną zaletą jest także bogata baza noclegowa mieszcząca się w okolicy. Więcej szczegółów na temat oferty możesz znaleźć na stronie firmy lub uzyskać podczas rozmowy pod numerem telefonu 602 833 224.

Paliki Surf — Szkoła Surfingu w Chałupach

5. Surf People — Szkoła Kitesurfingu, Surfingu i Wing Foil

Kemping Chałupy, 84-120 Władysławowo to doskonałe miejsce dla turystów, którzy chcą połączyć wizytę nad morzem z nauką pływania na kitesurfingu, wing foil oraz surfingu. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu obozów surfingowych sprawia, że każdy kursant, niezależnie od poziomu wiedzy, odnajdzie wiedzę dla siebie. Więcej szczegółów na temat oferty firmy tradycyjnie na stronie internetowej bądź pod numerem telefonu 720 009 000.

Surf People — Szkoła Kitesurfingu, Surfingu i Wing Foil

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
  • Ten komentarz czeka na zatwierdzenie (jest widoczny tylko dla Ciebie).
    Bartek T. · 8 miesięcy temu
    Dzięki za taki świetny ranking! Bardzo pomocny przy wyborze szkoły surferskiej. Na pewno skorzystam
Najnowsze komentarze
A według mnie jeśli Panna Młoda czuje się dobrze ze swoim ciałem, to nie ma sensu dobierać sukni, która specjalnie ją wyszczupli albo podkreśli to i owo. Ślub ma nie być dla niej torturą, podczas której będzie wciągać brzuch przez kilka godzin, bo czuła presję, żeby się dopiąć w jakąś sukienkę. Najważniejszą cechą sukni ślubnej jest to, że Panna Młoda czuje się w niej komfortowo, a nie czy coś podkreśla, czy nie :)
Ja wypowiem się z nieco innej perspektywy. Od zawsze byłem fanem motoryzacji i sporo czasu poświęcam na szukanie ciekawych ofert dotyczących sprzedaży aut. Tak znalazłem się na stronie https://zasada24.pl/#ostatnio-skupione-pojazdy-w-poznaniu, na której prezentowane są samochody skupione przez jeden ze skupów aut. Co ciekawe - jest możliwość kupienia tych pojazdów! Polecam każdemu miłośnikowi samochodów, bo można wypatrzeć różne perełki w stosunkowo niskich cenach. Jednak przed skorzystaniem z usług skupu - zarówno jako sprzedający, jak i kupujący - polecam się upewnić, czy działa on w sposób legalny.
Moje dzieci są niestety bardzo oporne na wycieczki rowerowe. Wzięłam ich kiedyś ze sobą na dosyć przyjemną trasę, ale po 15 minutach zaczęły narzekać, że są zmęczone... Chyba muszę jednak dawkować im jazdę na rowerze 😓
Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że wydajność pompy ciepła może zależeć od temperatury. Trzeba na pewno mieć to z tyłu głowy, kiedy decyduje się na zakup takiego sprzętu. Jednak niewątpliwie jest to urządzenie o wielu zaletach.
Jestem pasjonatem samochodowym i już niejednokrotnie kupiłem samochód po wypadku. Wystarczy tylko trochę wprawy przy naprawianiu i można w tani i szybki sposób pozyskać nowe, sprawne wozy.
Szukam właśnie prezentu urodzinowego dla taty, który uwielbia majsterkować i robię rekonesans, bo absolutnie się nie znam na narzędziach. Teraz będę musiała podejrzeć, które z wymienionych przyrządów tata ma w wyposażeniu, a których jeszcze nie...
Mam rodzinę w Niemczech i opowiadali mi jakie modne są u nich domki mobilne. Nie potrafiłam sobie wyobrazić takiego stylu życia, ale jak słucham ich opowieści, to muszę przyznać, że wydaje mi się to bardzo ciekawa alternatywa do zwyczajnego domu.
Razem z koleżankami zastanawiamy się nad jakimiś zabiegami z użyciem botoksu, ale niestety nie należymy do odważnych i troszkę się obawiamy... Uspokoiło mnie to, co zostało tutaj napisane, że to metoda bezpieczna i są bardzo małe szanse na wystąpienie powikłań.
Jako świeżo upieczona mama zdecydowałam się na plastykę brzucha, bo jego wygląd po ciąży spędzał mi sen z powiek... Pomimo wielu godzin ćwiczeń, nie byłam w stanie w żaden sposób wpłynąć na mój wygląd. Finalnie cieszę się, że zdecydowałam się na operację.
Z perspektywy czasu myślę, że w organizacji takiego wydarzenia rzeczywiście jest ważne wcześniejsze opracowanie planu z uwzględnieniem każdej rzeczy, którą trzeba załatwić. Warto mieć na uwadze, że trzeba też odpowiednio wcześnie skontaktować się z obsługą hotelu i poinformować ich o istotnych dla nich szczegółach.